Technology Applied nawiązuje współpracę z DPS Software, największym polskim dystrybutorem oprogramowania specjalistycznego

Technology Applied nawiązuje współpracę z DPS Software, największym polskim dystrybutorem oprogramowania specjalistycznego

Technology Applied nawiązuje współpracę z DPS Software.

DPS Software Polska jest wiodącym dostawcą oprogramowania klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM  wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją.  Firma jest największym w Polsce dystrybutorem oprogramowania SOLIDWORKS. W portfolio firmy znajdują się również dodatkowe rozwiązania takie jak Alphacam, Solidcam, Swood, DraftSight. Firma posiada 6 biur z salami szkoleniowymi  i oferuje szeroką gamę szkoleń oraz przeprowadza międzynarodową certyfikację SOLIDWORKS.  Firma DPS Software wspiera uczniów i studentów w nauce i poszerzaniu swojej wiedzy inżynierskiej z zakresu CAD/CAM/PDM/PLMdostarczając oprogramowanie do uczelni wyższych, jednostek badawczych i szkół.
Więcej informacji o pełnej ofercie znajduje się na stronie www.dps-software.pl
Druk 3D jako nowoczesna metoda wytwarzania nie mógłby się obyć bez profesjonalnego oprogramowania. Dziś projektowanie specjalistyczne i wytwarzanie addytywne to dwie idące obok siebie, a jednocześnie nierozłączne dziedziny procesów produkcyjnych. Możliwości, jakie otwiera przed konstruktorami i projektantami druk 3D wymagają od nich zarówno nowych umiejętności, ale również dostosowanego i ułatwiającego pracę oprogramowania. Zdecydowaliśmy się na współpracę z DPS Software Polska. Firma ta, jako największy w Polsce i budzący zaufanie dystrybutor oprogramowania specjalistycznego i Technology Applied, jako zaawansowane centrum prototypowo-produkcyjne, mogą zaoferować kompleksowe rozwiązania począwszy od procesu projektowania a na procesie produkcji kończąc. Dzięki tej współpracy klientów obu firm z pewnością nie ominie nowa rewolucja przemysłowa.
Dzięki współpracy obu firm klienci DPS Software mogą liczyć na specjalne promocje i oferty – już niedługo poinformujemy o szczegółach.

About admin

You May Also Like